Pozytywne ADHD, czyli kto za tym stoi?

Logo SteamCat Marcin OstajewskiKażdy z moich znajomych wie, że nie potrafię usiedzieć w miejscu. Robiłem już w życiu różne rzeczy, ale każde z moich zajęć zbliżało mnie to zajmowania się szeroko pojętymi działaniami w sieci i PR. Wiedza uzyskana w czasie studiów biotechnologicznych i (tymczasowo zawieszonych) studiów doktoranckich w Instytucie Biochemii i Biofizyki PAN przydała mi się zarówno w procesie warzenia piwa, jak i w rzetelnym pisaniu na tematy naukowe w internecie.

Poza biotechnologią (i złym „gejemo”) właściwie od zawsze interesowałem się historią myśli technicznej, ze szczególnym naciskiem na rewolucję przemysłową i podbojem kosmosu. Jeszcze w czasie studiów w grodzie Kopernika aktywnie działałem w stowarzyszeniu Toruńskie Spacery Fotograficzne, które zrzeszało amatorów fotografii niezależnie od poziomu zaawansowania czy posiadanego sprzętu. Przygodę ze TSF zaczynałem zresztą od Zenita ET, a kończyłem na fotografii cyfrowej.

Zanim zdecydowałem się na własną działalność gospodarczą, zajmowałem się między innymi: promocją dawstwa szpiku kostnego, memami internetowymi, projektowaniem i warzeniem piw dla browarów restauracyjnych i rzemieślniczych, pisaniem tekstów na potrzeby firm z różnych branż, projektowaniem stron internetowych, opieką nad mediami społecznościowymi, projektowaniem opakowań oraz obsługą kampanii Google AdWords (łącznie z programem Google Grants dla organizacji pozarządowych).

Ponieważ świadczenie usług na rzecz wielu podmiotów najłatwiej (i najkorzystniej dla obu stron) rozwiązać za pomocą własnej działalności gospodarczej, zdecydowałem się na powołanie do życia firmy SteamCat.

Fotografie wykorzystane w tym wpisie, na potrzeby artykułu na temat piwowarstwa domowego opublikowanego w „Przekroju”, wykonał Marcin Mentel. A zdjęcie będące miniaturką wpisu zrobił Łukasz Balcerzak.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s

%d blogerów lubi to: